Центр інтер'єрного текстилю «Антураж» працює на ринку текстильної продукції України з 1998 року. За цей період компанія опанувала одну з розвинених та престижних галузей легкої промисловості - текстильний дизайн інтер’єру, виготовлення комплектів штор за індивідуальним замовленням. На сьогодні «Антураж» є лідером у своєму сегменті.

     АНТУРАЖ - це мережа сучасних салонів штор, які спеціалізуються на текстильному оформленні інтер'єрів будь-якої складності та мають величезний досвід в розробці дизайну та пошиття штор, гардин, тюлей.
Ідеї дизайнерів салону реалізовані в оформленні вікон та інтер'єрів сотень квартир, будинків Рівного.
    Салон штор “Антураж” пропонує розробку, дизайн та пошив:
- штори, тюлі, гардини, покривала для спальної кімнати;
- штори для вітальні;
- штори для дитячої кімнати;
- штори для кухні.
   В салоні “Антураж” в широкому асортименті представлені тюле-гардинні тканини для штор, порт'єрні тканини, рулонні штори та текстильні аксесуари, карнизи для штор від класичних моделей до сучасних.

   В перелік послуг, які надає салон штор входить комплектація та монтаж карнизів, навіс готових комплектів штор, доставка за адресою.

   Також “Антураж” має великий досвід роботи з ресторанами, кафе, клубами, готельно-розважальними комплексами, салонами м. Рівне та Рівненської області, тому пропонує текстильне оформлення нежитлових приміщень. В центрі можна замовити не лише дизайн та пошиття штор, гардин, ламбрикенів, а й розробити повністю текстильну стилізацію для Вашого інтер'єру — в єдиному стилі (ретро, готика, модерн, класицизм), виконавши пошив покривал, подушок, скатертин, меблевих чохлів, тобто текстильне оформлення “під ключ”. Одним із сервісів салону є виїзд дизайнера на об'єкт.
   Салон гардин для пошиву штор укомплектований сучасним новим устаткуванням, в процесі пошиву дотримуються всі технологічні вимоги та враховуються досвід роботи з гардинними та порт'єрними матеріалами.

   Одним із напрямків роботи салону є оптовий та роздрібний продаж: порт'єрних та тюлевих тканин, карнизів, ролетів, фурнітури (люверси, тасьма, бахрама, декоративні шнури, підхвати, розетки, китиці, бандо), наповнювачі для покривал та подушок.