Як вдало підібрати аксесуари для ваших штор?

Як вдало підібрати аксесуари для ваших штор? 

 

Для того, щоб текстильне оформлення інтер’єру було ефектним, завершеним й оригінальним, щоб штори виглядали ще більш розкішно та вишукано, радимо використовувати аксесуари й фурнітуру для штор. Це може бути бісер, намистинки, гудзики, декоративна тасьма й шнури, стеклярус, бахрома, люверси тощо.

До аксесуарів для штор відносять декоративні прикраси, призначені для кріплення штор та їхньої фіксації так, як потрібно. Це декоративні гачки, тримачі, затискачі, шпильки для штор, магніти, підхоплення, кисті.

Варто пам’ятати, що обрана прикраса повинна гармоніювати з тканиною і загальним стилем штор, надавати завершеності інтер'єру й посилювати загальний ефект.

Саме за допомогою деталей створюється унікальність оформлення вікон. Використання таких простих аксесуарів, як магніти або кліпси при бажанні додати нотки свіжості, дозволяє абсолютно змінити вигляд штори і надати їй нового шарму.

В центрі інтер’єрного текcтилю «Антураж» завжди раді запропонувати  абсолютно різні варіанти прикрас для штор: від вишукано лаконічних до приголомшливих своєю розкішшю, різних стилів і рішень кольору.

При створенні штор і драпірувань важливу роль може зіграти будь-який, на перший погляд, незначний аксесуар. Тому під час розробки дизайну інтер’єру варто ретельно обирати поєднання фактури і кольору шторних тканин, а й вдало підбирати шторну фурнітуру.

 

  • Декоративний шнур або кант для декору 

Оздоблення шнуром є поширеним і зовсім нескладним видом декорування штор, ламбрекенів, меблів та аксесуарів. Ви можете придбати декоративні шнури різної конфігурації, кольору і товщини.

Петлі з крученого шнура з масивним пензлем пом'якшують величність парадного покривала, шнур із шовку створює ритмічний малюнок на ламбрекені, окреслює витончені грані меблів та аксесуарів, декоративним шнуром прикрашають штори, подушки, закривають шви на м'яких пуфах тощо. Декоративний шнур може бути круглим або плоским, плетеним, крученим або в'язаним.

Контрастний шнур підкреслить лаконічну форму меблів та аксесуарів. Вдало підібраний шнур або кант для штори підкреслять красу найпростіших штор та зроблять інтер’єр вишуканішим та неповторним. 

  • Кисті для штор

 Красивим, елегантним доповненням штор є декоративні шторні кисті.

Кисті для штор допоможуть підкреслити колір штори, оживити монотонний малюнок, створити певний настрій і стиль вікна.

Кисті-підхоплення для штор наповнять ваш дім затишком й дозволять швидко і легко додати унікальну неповторність домашньому інтер'єру. Такий елемент декору, як кисть, надає будь-якому предмету аристократичності, «породистості».

Для легкого або сучасного стилю інтер’єру можна підібрати кисті для штор незвичайної форми. Також тут можуть бути доречні яскраві кольори, блискітки, стеклярус або кристали, які переливаються в променях світла.

Блискучі кисті з шифоновою стрічки на підвісці з кристалів особливо гарно виглядатимуть в стилі хай-тек та авангарді. Задерикуваті підвіски з квітами, метеликами або слониками чудово прикрасять дитячу кімнату. Такі деталі завжди створюватимуть піднесений настрій.

   • Бахрома для штор

 Один з найпростіших варіантів зробити так, щоб штори набули більш ошатного, елегантного, розкішного вигляду - використати декоративну бахрому. Окантовка бахромою додасть виразності шторам, гардинам, ламбрекенам, скатертинам, серветкам.

З допомогою бахроми можна швидко надати звичайним шторам привабливого вигляду, тому що існують різні варіанти бахроми: у вигляді тасьми, з пензликами і помпонами, кручена тощо.

За допомогою бахроми можна додати «родзинку»  інтер'єру у будь-якому стилі, від класичного мінімалізму до арабського різноманіття. У сучасних тенденціях часто використовуються бахрома для штори у вигляді довгих ниток з бісером і стразами, яку можна пришити, а також використовувати в якості самостійного декору. Важка бахрома з великими кистями, нашита на портьєри з оксамиту, додає їм респектабельності та завершеності. Тонка бахрома з ниток за рахунок легкості руху оживляє прозорі фіранки і створює відчуття простору і повітря.

 

  •    Підхвати для штор

 Підхоплення (підхвати для штор) - прикраса штори, яка дозволяє її розсовувати, покращуючи освітленість кімнати. Підхвати гармонійно доповнюють інтер'єр, створюючи романтичну атмосферу приміщення.

Підхвати для штор розташовують на висоті близько метра від підлоги або на одному рівні з підвіконням. Варіантів підхватів може бути безліч, головна умова - щоб вони гармоніювали з декором штор, карниза і всього інтер'єру. Але бувають і нестандартні рішення, коли підхвати підбираються контрастного кольору.

Широкі підхвати дозволяють утримувати фіранки, не мнучи при цьому тканину. А використовуючи підхвати на магнітах можна красиво драпірувати розсунуті штори.

 

 

  • Люверси

 Традиційно прийнято вішати штори на петлі. Але є привабливіша альтернатива петлям – люверси. Люверси – це кільця діаметром від трьох сантиметрів, які вшиваються в штори. Як правило, люверси бувають різних кольорів та виготовляються з різних матеріалів – металу або пластику. Кольори, як правило, підбираються індивідуально під штори. Взагалі ідеальний варіант: замовити люверси одночасно зі шторами.

Також люверси можуть бути під колір штор, карниза або контрастними. Тканини для штор можуть бути практично будь-якими. Зазвичай для декорування вікна інша тканина не потрібна, але можливе використання і двох тканин, а також виготовлення двошарової штори на люверсах.

За матеріалом, з якого можуть бути люверси, діляться на металеві і пластикові. Хоча металеві мають свої плюси, але пластикові за багатьма параметрами є кращими (безшумність, менша ціна). Як правило, на півтораметровій шторі розміщується близько восьми-десяти кілець, які розташовуються на відстані приблизно п'ятнадцяти сантиметрів один від одного. Виходячи з цих цифр і слід робити попередні розрахунки.

 

  • Гачки, кільця, затискачі для штор

 Кріплення штор обирається залежно від їх призначення. Чим легшими є фіранки, тим декоративнішим має бути їхнє кріплення.

Гачки для штор легко одягаються в петлі і без проблем кріпляться до карнизу. Є спеціальні гачки, що прикріплюються до фіранок за допомогою затискачів. Гачки для штор є найвигіднішим з економічної точки зору і найзручнішим видом кріплення. Вони відмінно утримують тканину і підходять під будь-який тип полотна. Щоб вони не зісковзували, на карниз з обох сторін встановлюють фіксатори.

Затискачі для штор без особливих зусиль дозволяють регулювати довжину штори, яку можливо підігнути на необхідну величину. При їх виборі важливо звертати увагу на зону, яка стикається з тканиною, оскільки шорсткість і зубці можуть пошкодити полотно. Також варто враховувати матеріал виготовлення і той факт, що пластикові варіанти зможуть утримати менший обсяг тканини, ніж металеві.

Кільця для штор легко ковзають по карнизу, забезпечуючи комфортне функціонування фіранок. Різноманіття кольорів і матеріалів виготовлення, представлених у нашому каталозі, дозволить підібрати оптимальний варіант для вашого інтер'єру.

 

  • Магніти для штор

Магніти для штор – це спосіб кріплення штор до карниза і одночасно декоративний елемент, який замінює гачки та кільця. За допомогою такого аксесуару можна легко надати форму занавіскам, яка буде цікавішою, ніж просто звичайний вид штори. Підхвати на магнітах являють собою два напівсферичних елементи, з'єднані між собою стрічкою або тросом. Крім виконання функції підхоплення, магніти для штор стануть прекрасним декоративним доповненням текстильного оформлення вікна. 

 

  • Заколки (шпильки) для штор

 

Шпильки для штор дозволяють швидко і без зайвих витрат змінити форму драпірування штори залежно від свого настрою або необхідності збільшення або зменшення освітлення кімнати.

Заколки для штор дуже елегантно підкреслять дизайн, недорогі і зручні в обігу.

Завдяки таким аксесуарам для штор, ви зможете відчути себе в ролі дизайнера інтер'єру і проявити фантазію в оформленні віконного простору.

 
  • Кугель для штор

 Декоративні кулясті або овальні кільця, кугелі дозволяють по-особливому драпірувати тканину. Через кільця протягують вузькі смужки тканини, які використовуються в якості прикраси, або кінчики полотна штор, скатертин або серветок. Залежно від величини внутрішнього діаметра і товщини тканини, кугель для штор можна розмістити на відстані 10-30 см від краю полотна.

Хоч цей аксесуар зовсім невеликий і на вигляд дуже простий, з ним ви точно зможете домогтися ефектних рішень в дизайні штор. Кугель допоможе зробити з будь-якої моделі штор, навіть найпростішої, справжній шедевр. Наприклад, їх можна використовувати для створення витонченого і пишного ламбрекену. Для цього достатньо виготовити ламбрекен не цілісним полотном, а з вузьких смужок тканини, які можна буде затягнути кільцями.

 

  • Бандо для штор

 Бандо для штор – щільний нетканий матеріал, що має одну або дві клейкі поверхні. Бандо служить основою для ламбрекенів, які допоможуть вигідно змінити пропорції вікна та візуально збільшити його у висоту, а також будуть оберігати ваші штори від пилу.

У поєднанні з плавно витягнутою лінією штор, ламбрекен на бандо дозволяє створити еффектр «піднесеної» стелі і підкреслить завершеність інтер'єру. Жорсткість ламбрекенів досягається за допомогою прокладки на клейовий основі – бандотермоклей може бути нанесено, як на одну так і на дві сторони.

 


Центр інтер’єрного текстилю «Антураж» у Рівному пропонує широкий асортимент текстильних виробів для будь-якого інтер’єру, а також різні аксесуари та прикраси до них. У нас ви можете купити в Рівному штори недорого, а також обрати підходящі аксесуари, такі як люверси, декоративні шнури і кисті, підхвати, зажими й магніти, бахрому і стекляруси, прикраси, гачки, шпильки, тасьма, стрази та багато інших.

 

За деталями телефонуйте (0362) 69-04-82 та (050) 830-10-10!

 

Завітайте до центру інтер’єрного текстилю «Антураж» та обирайте штори й аксесуари до них на будь-який смак!

 

 

 

 

 

Поділіться цим із друзями

Усі cтатті