Все, що потрібно знати про штори-нитки

Сьогодні ці штори є одними з найпопулярніших декорів, адже допомагають прикрасити будь-який інтер'єр. Штори-нитки називають по-різному: штори кісеї, мотузкові штори, нитяні штори і т.д. Але все це одні й ті ж улюблені штори. Цей вид штор являє собою симпатичний каскад плетених ниток, які з'єднуються і кріпляться вгорі полотна спеціальною декоративною стрічкою-тасьмою.

Кісеї складаються з легких, напівпрозорих тканин, що має полотно з тонких, переплетених між собою ниток. Ця тканина широко розповсюджена на Сході: у жаркому і задушливому південному кліматі вона ефективно затіняє приміщення, одночасно дозволяючи свіжому повітрю вільно в ньому циркулювати і створюючи незвичайний, загадковий і екзотичний інтер'єр. Якщо ви прагнете створити незвично легкий, «повітряний» стиль ваш інтер’єру, нитяні штори - це те, що потрібно.

Штори-нитки у верхній частині складаються з щільної тканини основи, з якої до підлоги спадає незліченна кількість сплетених особливим способом ниток. Нитки в мотузкових шторах з'єднані зверху спеціальним плетінням, а донизу - просто вільно звисають, що створює відчуття комфорту і легкості. Серпанок можуть прикрашати люрекс, бісер, паєтки. Свої штори-нитки ви зможете обрати серед таких ниткових штор, як: кісея однотонна; нитяні штори-веселки; штори-веселка із стеклярусом; з намистинами, штори-локшина, з люрексом; кісеї з паєтками; нитяні штори-пір'я (травичка) і багато іншого.

 Переваги штори-ниток:

Багатофункціональність. Нитяні гардини можуть служити не тільки вишуканим оформленням вікна, але і виступати в якості декору дверних прорізів, торгових вітрин. Вони прекрасно підходять для зонування простору в приміщенні.

Практичність. Штори з ниток дуже прості і зручні в експлуатації, після прання їх не потрібно прасувати. Домогтися необхідної довжини ви зможете, просто обрізавши нитки, і вам не доведеться обробляти кінці.

Широка кольорова гама та будь-які розміри. Ви зможете обрати штори-нитки з найрізноманітніших відтінків: від матових до блискучих, з вплетеними золотий, мідної або срібної нитки та поєднувати штори одночасно декількох кольорів. Крім того, зі шторами-нитками можна створювати чудові образи з  іншими варіантами і типами штор.

До речі, кольорова гама штор-ниток складається  з-понад 60 відтінків з різними доповненнями, наприклад, люрексом. Розміри мотузкових штор можуть бути від 50 см до 7 метрів та висотою від 2.8 до 7 метрів!

Свобода творчості. Завдяки нитяним гардинам, ви зможете втілити в життя будь-який свій задум. Переміщаючи нитки, можна змінювати сполучення кольорів. Крім того, такі штори можна збирати або зав'язувати у вузли. Також вони поєднуються з фурнітурою (магніти, підхоплення, гачки і т.д.), що дійсно відкриває практично безмежні можливості для творчості.

Нитяні штори дуже ефектно пасують в об'єктах торгівельного призначення: вітринах магазинів і бутиків, кафе і ресторанів. За допомогою нитяних штор можна візуально розділити внутрішній простір інтер'єру, відокремити робочі зони один від одного - це часто необхідно в офісних приміщеннях. Крім цього, за допомогою таких штор можна прикрасити декоративні елементи інтер'єру (колони, абажури, предмети, оформлені підсвічуванням). Практично, в домашніх умовах штори нитки - це гідна заміна тюлю і гардинам.

Де вдома краще за все використовувати нитяні штори?
 1. Дитяча кімната. Впевнені, ваші діти оцінять оригінальність, а ви - практичність таких штор.
2. 
Вітальня. Якщо інтер'єр вітальні виконаний в класичному напрямку, то можна оформити віконні прорізи шторами різних фактур. Якщо ж це стиль хай-тек, то зверніть увагу на різні світлі тони штор-ниток.
3.
Кухня. Ви можете самі підібрати матеріал для виготовлення штор, тому за ними буде дуже легко доглядати. А за рахунок спеціального покриття вони не брудняться і на них не буде сідати пил.

Як відрегулювати висоту штори?

Ширина штор-ниток легко регулюється за допомогою збірки. Одна штора може бути для карниза довжиною від 1,5 м до 3м. Щоб відрегулювати висоту нитяної штори, її необхідно спочатку повісити на карниз, обов'язково дати повисіти 1-2 дні, а потім обрізати ножицями по підлозі. У цьому випадку нитки висітимуть строго вертикально і паралельно одна одній - це буде створювати максимальний декоративний ефект. При обрізанні нитка зберігає свої властивості, не розпускається і не куйовдиться. В принципі, висоту ниток можна не обрізати, а зав'язувати різними вузлами. Особливість нитяних штор в тому, що нитки легко зав’язати в окремі вузли і при цьому не плутаються між собою, і завжди дозволяють повернути штору в первинний вигляд.

Як прати штори-нитки?

1. Ручне прання

Попередньо заплести в нетугу косу / кілька кіс або перев'язати мотузками в 4-5 місцях по вертикалі (плести або перев'язувати зручніше, коли штора ще на карнизі, просто не фіксувати верхні кінці штори з боків, максимально зібрати штору по ширині), випрати, повісити, нехай вода стече.

2. Прання в пральній машині в режимі делікатного прання в скрученому вигляді і в мішечку. Сушимо в розкрученому вигляді.

При будь-якому варіанті прання використовуємо кондиціонер при полосканні.

Прагнете створити максимально затишний та унікальний інтер'єр?

Фахівці центру інтер’єрного текстилю «Антураж» завжди підкажуть і розкажуть, як обрати штори, які в подальшому стануть прикрасою і душею вашого житла, довгі роки будуть радувати вас і дивувати ваших гостей.

За деталями телефонуйте (0362) 69-04-82 та (050) 830-10-10!

Поділіться цим із друзями

Усі cтатті