Подарункові сертифікатиПодарунковий сертифікат - це новий оригінальний подарунок - святкова коробка з подарунковим сертифікатом на отримання незабутніх емоцій.

Наші сертифікати - це ковток свіжого повітря у світі подарунків. Вони ідеально підходять для найважливіших подій: Дня Народження, Ювілею, Весілля, Нового року та Різдва, 8 березня, і це далеко не повний перелік. Ми пропонуємо Вам подарункові сертифікати номіналом 500, 1000 та 2000 грн.

Сертифікати можна придбати у мережі магазинів “Антураж” готівкою або за безготівковим розрахунком.


Правила використання сертифікатів у мережі магазинів "Антураж":

  1. За допомогою подарункового сертифікату Ви можете придбати будь-які товари на суму, зазначену на Сертифікаті (номінал Сертифікату).
  2. Сертифікат можна використовувати тільки один раз тільки в одному магазині "Антураж"
  3. Після оформлення покупки, сплаченої за допомогою Сертифікату, Сертифікат підлягає вилученню адміністратором.
  4. Якщо вартість товару вища за номінал Сертифікату, Ви маєте сплатити різницю між вартістю обраного для покупки товару і номіналом Сертифікату.
  5. Якщо вартість обраного товару є меншою за номінал Сертифікату, різниця між вартістю покупки і номіналом Сертифікату покупцеві не повертається.
  6. Жодна зі знижок, які діють у мережі магазинів “Антураж”, не розповсюджується на покупку подарункових Сертифікатів.
  7. При купівлі товарів у мережі магазинів "Антураж" за допомогою Сертифікату усі знижки, акції та спеціальні пропозиції зберігаються.
  8. Поверненню та обміну Сертифікати не підлягають.
  9. Сертифікат не обмінюється на грошовий еквівалент.