Сонцезахисні системи

У затишній спальні або робочому кабінеті – де б ви не знаходилися захист від сонця грає не останню роль в облаштуванні інтер'єру. Адже правильно підібрані сонцезахисні системи створять у вашому будинку захищеність і затишок, забезпечать хороше освітлення, а також навіють прохолодну та приємну напівтемряву.

Сьогодні сонцезахисні системи – це величезний асортимент товарів, які служать і як захист від сонця і зайвих поглядів, так і в якості незвичайного оформлення вікна. Системи, які захищають від сонця, представлені на будь-який смак і гаманець, відтак все залежить від того, який стиль оформлення інтер’єру ви оберете.

Сонцезахисні системи бувають зовнішні (рафштори) і внутрішні. Рафштори встановлюють на вікна з боку вулиці, відтак відбивання зайвих променів здійснюється ще до їх проникнення в приміщення. Таким чином досягається більш високий рівень захисту від сонячних променів в порівнянні з внутрішніми жалюзі, також такі штори допоможуть знизити витрати на кондиціонування приміщення.

Внутрішні сонцезахисні системи класифікуються на вертикальні і горизонтальні жалюзі, рулонні штори і штори-плісе, японські штори, римські штори, венеціанські штори, звичайні портьєри.

Управляти такими шторами ви зможете як в ручному режимі, так і автоматично. Для автоматичного управління сонцезахисними системами до карниза встановлюється мотор, який допомагає підняти або опустити полотно. Сонцезахисні системи повинні встановлюватися професіоналами, адже незважаючи на зовнішню простоту, конструкція у них достатньо складна.

Вертикальні жалюзі виробляють:
• з надійних, міцних матеріалів з тканини, які перешкоджають вицвітанню полотна. Вони захищають приміщення від активного і яскравого сонячного світла;
• з пластикових складових. Такі жалюзі доступні в найрізноманітніших відтінках – їх можна легко підібрати до загального оформлення кімнати. Пластикові жалюзі в догляді легкі і надійні.

Горизонтальні жалюзі є більш популярними і можуть виготовлятися:
• з алюмінієвих легких складових з великою кольоровою гамою – вони практичні у використанні і чудово підійдуть до робочої обстановки у вашому офісі або кабінеті;
• з дерев'яних матеріалів. Обирайте натуральні, теплі, екологічно чисті складові.

Якщо ви шукаєте широкий асортимент сонцезахисних систем – від жалюзей до ролетів – звертайтесь до центру інтер'єрного текстилю «Антураж»! Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальне рішення до вашого інтер’єру відповідно до вашої фантазії і потреб.

Всі галереї