Штори для кухні

Кухня – це, напевно, одна з головних кімнат нашого дому. На кухні господині проводять по кілька годин, готуючи їжу та пригощаючи нею, спілкуючись з рідними та друзями за чашкою чаю. А це означає, що має бути створена відповідна атмосфера, яка сприятиме загальному позитивному настрою.

Відтак підбір штор для кухні, де збираються найближчі люди, потрібно робити з урахуванням специфіки приміщення, щоб вони були ошатними і відповідали вимогам чистоти і практичності. Інакше кажучи, портьєри повинні наповнювати кухню атмосферою тепла, затишку і комфорту. Також штори для кухні повинні радувати й забезпечувати гарний настрій так само, як і смачні страви.

Штори для кухні повинні вдало гармоніювати із загальним інтер'єром кухні і при цьому бажано, щоб шторна тканина, з якої вони виготовлені, не вбирала запахів. Безперечно штори з обраного текстилю мають радувати око, бути стильними і практичними. Сучасні тканини, з яких створюють штори та тюлі на кухню, крім своїх основних якісних характеристик, таких як фактура, склад тканини, колір, малюнок, володіють такою корисною властивістю, як пиловідштовхуванням.

Для будь-якої господині стильна, зручна, чудово оформлена кухня стане предметом особливої гордості. Разом із центром інтер’єрного текстилю «Антураж» ви зможете втілити свою мрію про чудово оформлену кухню в реальність. Вибір асортименту тканин, з яких в «Антуражі» вам якісно виготовлять штори для кухні та їдальні, надзвичайно різноманітний. Це можуть римські штори, австрійські, легкі фіранки з тюлю, рулонні штори зшиті на замовлення або японські панелі залежно від вашого інтер’єру, розмірів і планування кухні.

На представлених зображеннях ви можете побачити деякі з варіантів виконання пошиття штор для кухонь. Зателефонуйте нам за номером (0362) 69-04-82, щоб і ваша кухня з новими шторами стала ще оригінальнішою та затишнішою, ніж зараз.

Штори для кухні можуть бути такими ж, як і у вітальні або інших кімнатах, – це, безумовно, буде виглядати і красиво, і благородно, але все ж з міркувань зручності штори для кухні вибирають дещо коротші, аніж класичні – приблизно до рівня підвіконня або вище-нижче на 15см, що дозволяє задіяти віконний простір. Так само доречні короткі штори, якщо біля вікон знаходиться стіл або інші меблі.

Щодо вибору тканин. Одними з кращих варіантів текстилю для пошиття штор на кухню є ситець, льон, бавовна та інші натуральні види тканин. Слід зазначити, що на сьогоднішні штори для кухні виготовляються з тканин, до складу яких входять не тільки натуральні, а й синтетичні тканини. При цьому штори з штучних волокон часто виглядають набагато привабливішими і є значно практичнішими від  своїх натуральних аналогів, особливо це стосується місць приготування їжі. Відомо, що пара й плями не найкращим чином можуть позначитись на шторах в кухні, тому їх переважно виготовляють із стійких матеріалів.

Так само важливим чинником при виборі штор для кухні є колірна гама. Адже відомо, що теплі тони (жовтий, жовтогарячий, персиковий) викликають апетит, а от темні холодні відтінки (синій, сірий, чорний), навпаки, здатні його вгамувати. Дизайнери центру інтер’єрного текстилю «Антураж» допоможуть вам у виборі потрібної колірної гами та тканини для штор на кухню.

Якщо ви задумали інтер'єр кухні у класичному стилі, а вікна є досить великими, то в цьому випадку підійдуть штори з ламбрекеном, звичайні класичні штори на підхватах або австрійські штори. Якщо ж інтер’єр кухні витриманий в стилі хай-тек, то вам можуть порекомендувати штори на люверсах, римські або рулонні штори. Ефекту легкості можна домогтися використовуючи органзу або шифон.

Штори для кухні можна з упевненістю назвати душею всього інтер'єру, дзеркалом його душі і його завершальним акордом. Вони дозволять зробити приміщення, зокрема і кухню, більш живою і теплою. Іншими словами, штори для кухні дозволяють додати приміщенню життя, зробити його більш затишним і оригінальним.

Для завершеності інтер’єру вашої кухні наші дизайнери можуть запропонувати скатертини, серветки та інші текстильні вироби.

Звертайтесь до центру інтер’єрного текстилю «Антураж» у Рівному на Черняка, 3 або на Полуботка, 8 та втілюйте мрії про ідеальну кухню в реальність!

Всі галереї