Штори для вітальні

Створення дизайну штор для вітальні вимагає, як правило, найбільш вдумливого підходу, адже вітальня – це «обличчя» дому. Штори для вітальні – більше, ніж аксесуар. Вони висловлюють ставлення господарів оселі до власного життєвого простору. Вдало підібрані штори та гардини для вітальні допоможуть створити затишну атмосферу у домі та навіть здатні стати головним акцентом в інтер'єрі.

Приступаючи до вибору штор для вітальні, перш за все слід звернути увагу на особливості вашого інтер'єру та освітлення, а потім підібрати відповідні колірні рішення, які виглядали б ідеально при денному і вечірньому освітленні.

Визначившись зі стилістичним напрямком, дуже важливо витримати його повністю, щоб всі деталі виглядали гармонійно, а інтер'єр був завершеним і цілісним.

Вітальня – ідеальний простір для польоту фантазії. Саме тут будуть абсолютно доречними поєднання тканин-фактур і підхватів, багетів, бахроми тасьми і так далі. Штори для вітальні можуть бути у вигляді горизонтальних чи вертикальних жалюзі. До вашої уваги римські та австрійські штори, з ламбрекенами і багато всього іншого. У вітальнях, оформлених в класичному стилі, прекрасний вигляд матимуть італійські або французькі штори. Якщо ви хочете додати своїй вітальні легкості та невагомості, із завданням прекрасно впораються італійські штори, а незмінним елементом розкоші та королівського шику здатні стати французькі штори.

У центрі інтер’єрного текстилю «Антураж» ви зможете обрати штори для вітальні з-поміж чарівного оксамиту і набивного жаккарду,  ексклюзивного гобелену або дивовижного шовку, вимогливому поціновувачу краси буде з чого обрати!

У наших салонах у Рівному на Черняка, 3 та на Полуботка, 8 ви зможете замовити штори для вітальні, які будуть не лише комфортними та стильними, а й виявляться унікальними творами мистецтва. Приходьте та обирай    те штори для вітальні як із багатої колекції, так і під замовлення.

Всі галереї