Штори для спальні

Спальня – це закритий простір вашого світу, який є недоступним для сторонніх.  Першу «скрипку» в створенні затишної і комфортної атмосфери тут грають правильно підібрані штори. Цей текстильний елемент дуже важливий у спальній кімнаті, оскільки саме штори створюють м'яке світло, забезпечують затишок і приховують вас від сторонніх очей.

Штори вашої спальні прямо впливають на ваш сон, створюють настрій на цілий день, знімають стрес. Чи хотіли б ви перетворити вашу спальню в свій індивідуальний салон краси? Він буде оздоровлювати одним дуже ефективним способом – естетикою та гармонією.

Тому для максимально приємного відпочинку в спальні дуже важливо, щоб колір штор, меблів і стін максимально поєднувалися між собою, були в повній гармонії з килимом, люстрою та іншими елементами декору, щоб жодна занадто яскрава пляма, жоден вибух кольорів не потурбував вашу атмосферу спокою та відпочинку. Рекомендується в обробці та аксесуарах використовувати різні відтінки одного кольору. Пастельні тони, використані в пошитті штор, безумовно, наповнять спальню затишком і теплом.

Оформлення спальні – справа індивідуальна: хтось спокійно спить у спальні червоних тонів, а хтось віддає перевагу світлим і легким відтінкам. Наші дизайнери допоможуть розробити дизайн текстилю вашої спальні з урахуванням ваших побажань та втілять в життя найкреативніші задуми, а також зможуть докладно розповісти про переваги та недоліки видів штор саме для спалень. Варіантів виконання кольорових гам дуже велика кількість, тому тут все залежить від смакових уподобань господаря кімнати, а також від її індивідуальних дизайнерських характеристик.

Головне завдання спального текстилю – створити гармонію, затишок і відчуття захищеності, а з цим завданням може впоратися не кожна тканина. Обираючи тканину, важливо враховувати не тільки її якість, а й те, що в спальні, як правило, мало меблів, а значить, штори тут відіграють важливу роль, адже вони повинні підкреслити вже створений стиль кімнати та гамму кольорів. Штори для спальні слід обирати з тих матеріалів, які легко можна вичистити від пилу, не втрачають форми та не накопичують пил.

Підкреслять і доповнять інтер'єр вашої спальної кімнати покривала, декоративні подушки або чохли для меблів, виконані з тих же або схожих за фактурою і забарвленням матеріалів, що і штори. Грамотно підібрані поєднання тканин допоможуть зробити вашу спальню неймовірно затишною. Спальня – це зона відпочинку, релаксації і сну, тому кожна деталь інтер'єру повинна бути підпорядкована саме цій ідеї. Текстиль на вікнах повинен бути щільним, щоб вранці не пропускати промені сонця, і в той же час мобільним, щоб легко можна було відкривати і закривати вікна.

У центрі інтер’єрного текстилю «Антураж» ви зможете обрати або замовити штори для спальні на будь-який смак – від класичних портьєр до сучасних варіантів оформлення вікна.
 

Всі галереї