Штори для дитячої

Кімната для дітей - це особлива кімната, а значить, що штори для дитячої мають підбиратися дуже ретельно. В своїй кімнаті дитина проводить велику частину свого часу, росте та розвивається, тому потрібно максимально подбати про те, щоб зробити маленький світ дитини, її територію, гарною, комфортною і приємною. Вдало підібрані штори та зручні меблі - це запорука гарного настрою наймолодших мешканців вашого дому!

У шторах в кімнаті для дитини важливо правильно поєднати кольори, склад матеріалів та їх щільність. Але також не потрібно забувати, що дизайн штор для дитячої кімнати повинен бути створений зі смаком. Адже гарні штори, як одна із складових гармонійного інтер’єру кімнати, допоможуть дитині налаштуватися на позитивний лад, подарують заряд оптимізму та гарного настрою.

Також штори в дитячій повинні бути продовженням ігрового простору, а ще бути легкими, якісними і простими у догляді. Турботливі батьки знають, що їх дітлахам комфортніше грати в світлому, наповненому природним сонячним світлом приміщенні. Комфортне освітлення не тільки створює гарний настрій, але і активно бере участь у розвитку малюка.

Відтак при виборі тканини віддавайте перевагу екологічно чистим (гіпоалергенним) матеріалам і соковитим відтінкам, а також тканини, за якими легко доглядати.

І ще одне важливе правило: треба обирати такі дитячі штори, щоб їх можна було легко зняти і випрати. Адже малюки можуть на них і намалювати щось, і облити, і просто вимазати...

Також не забудьте про карниз для штор. Він має бути міцним і надійним. Дитина повинна без найменших зусиль відсовувати і зрушувати штори. А найкраще їх закріпити на люверсах або гачках-застібках, адже кріплення повинні витримати будь-які необережні рухи та пустощі малюка.
Обираючи штори, пам'ятайте, що відмінним доповненням до них виступають покривала, панно, пуфики, подушечки. Також ви можете прикрасити штори з допомогою різних аксесуарів - підхватів у формі популярних казкових героїв, химерних ламбрекенів тощо.

Фантазуйте разом з дизайнерами центру інтер’єрного текстилю «Антураж» і ваша уява допоможе перетворити дитячу кімнату в надзвичайно затишне місце, і в ній буде приємно знаходитися вам і вашій дитині.

Бажаємо вдалого вибору!

Всі галереї