Аксесуари для штор

Аксесуари - це ті важливі елементи, які роблять інтер'єр завершеним та ще більше підкреслюють його переваги. За допомогою правильно підібраних аксесуарів можна оновити та освіжити інтер'єр, прикрасивши штори та зробивши їх зручнішими у використанні.

В центрі інтер’єрного текстилю «Антураж» ви зможете обрати з-поміж широкого асортименту найрізноманітніших аксесуарів для штор: ламбрекенів, крючків, гачків та наконечників для кріплення штор та карнизів, кілець, люверсів та кліпсів, декоративних шнурів та підвісок, магнітів та заколок, кистей, підвісок та підхватів, бахроми тощо. Якими б не були штори та меблі в кімнатах, в наших каталогах ви знайдете аксесуари, які будуть пасувати стилю вашого інтер'єру.

Серед аксесуарів для штор найпопулярнішими є:
• Люверси. Вони використовуються для оформлення та зміцнення отвору в тканині під карниз.
Люверси - це кільця, які можуть бути з дерева, металу або пластика.
• Шторні зажими допоможуть сформувати на шторах складки абсолютно різних форм і розмірів.
 Зажими легко регулювати, вони пластичні та зручні у використанні.
• Шторні стрічки - це текстильні стрічки з нитками і петлями для гачків, вони  використовуються для оформлення зборок і складок на шторах. Можна підібрати тасьму різної ширини залежно від розміру та виду штор, а також робити на тканині складки і зборки потрібної форми.
• Тасьма для штор - смужки прозорої тканини, яка кріпиться на шторі щоб піднімати і опускати занавіски, просто потягнувши за шнурки. Це дозволить управляти шторами без зайвих зусиль.
• Кільця та гачки для утримування штор та гардин.
• Магніти - чудова альтернатива гачкам і кільцям.
• Пензлі й волани різноманітних видів для використання при декорування штор. Волани і кисті можуть бути як класичного, так і вельми незвичайного вигляду.
• Розетки, бахрома для штор, кисті для штор, пензлики.
• Шнури та підхоплення - це не тільки функціональний елемент, але і декоративне навантаження при оформленні штор, яке допомагає створити затишок у домі, додає інтриги та розкоші.

В центрі інтер’єрного текстилю «Антураж» ви маєте можливість обрати готові та або замовити у виробництво необхідні аксесуари та різноманітні елементи текстильного дизайну для вашого інтер'єру.

Також ви можете значно зменшити час підбору та виконання замовлення, замовивши дизайнера нашого центру на об’єкт. Досвід і творчий підхід до оформлення інтер’єру в будь-якому стилі в наших працівників допоможе зробити найкращий вибір та мати результат в найкоротші терміни за гарними цінами.

Освіжіть та підкресліть створений вами образ, додайте смачних деталей та виділіть «родзинку»!

Всі галереї