Штори для спальні

Штори вашої спальні прямо впливають на ваш сон, створюють настрій на цілий день

залиште заявку і отримайте розробку дизайну ваших штор безкоштовно!

Штори в спальню: поради дизайнера

Спальня - мабуть, саме інтимне місце у вашому будинку або квартирі. Тут ви перебуваєте наодинці з собою і, звичайно, можете бути самим собою. Ось чому обстановка спальної кімнати і дизайн штор для спальні, повинні повністю відповідати вашому смаку. Якщо у вас не виходить створити затишок за допомогою текстилю в вашої спальні самостійно, то вам на допомогу прийде досвідчений дизайнер салону «Антураж».

Види штор для спальні

Спальня - це те місце в будинку, де ви відпочиваєте і відновлюєтеся. І всі предмети інтер'єру повинні служити саме цій меті. Гардини в спальню повинні підсилювати відчуття комфорту і затишку. Розглянемо, які види штор можна при цьому використовувати:

  1. Штори блекаут. Це портьєри з щільної, світлонепроникної тканини, які надійно перешкоджають попаданню будь-якого світла в приміщення. Ідеально підходять тим, хто любить спати довше або живе близько жвавих транспортних магістралей.
  2. Класичні портьєри в спальню. Цей варіант передбачає наявність щільних портьєр і більш тонких гардин або тюлі. Почергове використання того чи іншого виду дозволяє або наповнити кімнату світлом, або закритися від місячного світла або ліхтарів міста.
  3. Римські штори. Як правило, такий варіант рідко використовується в спальнях. Але якщо у вас спальні є еркер - це те, що вам потрібно.

У виставковому залі нашого салону ви можете ознайомитися зі шторами для спальні з каталогу вже відшитих виробів. Це допоможе вам зрозуміти, як той чи інший вид віконного текстилю може змінюється в залежності від використовуваної тканини.

Як підібрати тканини для штор в спальню

При виборі дизайну штор для маленької спальні також потрібно враховувати тип тканини. Переважно всього використовувати натуральні тканини (льон, бавовна, шовк або оксамит), особливо, якщо ви алергік. Але, будьте готові до більш ретельного догляду за ними. Тканини штучного походження (поліестр, акрил) дешевші, але сильніше електризуються. Крім того, деякі моделі штор для спальні краще шити з певного виду тканини.

Що потрібно враховувати, створюючи дизайн штор для спальні

Обдумуючи оформлення вікна в спальні враховуйте чотири фактори:

  • Функціональне призначення (захист від сонця, від сусідів, декорування);
  • Розмір кімнати (впливає на вибір моделі і довжини);
  • Висота кімнати (впливає на вибір типу карниза);
  • Загальна стилістика інтер'єру.

Ідеї штор для спальні

Штори в спальню з балконом найкраще вибирати на люверсах. Якщо ви маєте спальний гарнітур, то потрібно купити штори в спальню так, щоб вони поєднувалися з покривалом і подушками. Якщо ваша спальня знаходиться на північній стороні, то ви цілком можете купити тюль в спальню.

Замовити пошиття штор в спальню в салоні «Антураж»

Центр інтер'єрного дизайну «Антураж» пропонує своїм клієнтам комплексну послугу по створенню текстильного декору. Це означає, що в нашому салоні ви можете придбати потрібні товари і замовити все послуги, щоб отримати тюль і штори в спальню. Ми допоможемо з дизайном, вибором тканини, потім все зшиємо і проведемо навішування.