Про АНТУРАЖ

АНТУРАЖ - Центр інтер’єрного текстилю , який спеціалізуються на текстильному оформленні інтер'єрів будь-якої складності та має величезний досвід в розробці дизайну та пошиття штор, гардин, тюлей.

Клієнти нам довіряють:

6856

Об’єктів виконано

7220

Задоволених клієнтів

20

Років досвіду

Наша місія - створити ідеальне текстильне оформлення і втілити в реальність мрію замовника.

Трішки історії

Центр інтер'єрного текстилю «Антураж» працює на ринку текстильної продукції України з 1998 року. За цей період компанія освоїла одну з розвинених і престижних галузей легкої промисловості - текстильний дизайн інтер'єру, виготовлення комплектів штор за індивідуальним замовленням. На сьогодні «Антураж» є лідером в своєму сегменті.

Сьогодні «Антураж» - це двоповерховий комплекс, де в одному місці зосереджені всі технологічні процеси створення текстильного дизайну вікон. У нашому салоні є величезний виставковий зал, де всі зразки тканин легко побачити і помацати. Також є виставка готових шторних ансамблів. Щорічно ми підтверджуємо високу якість наших послуг на Обласному конкурсі якості товарів, продуктів і послуг «Лідер якості Рівненщини».

Що ми робимо і чим пишаємося

У салоні "Антураж" в широкому асортименті представлені тканини для штор, тюля, портьєрні тканини, рулонні штори і текстильні аксесуари, карнизи для штор від класичних моделей до сучасних. Ми створили повноцінний Центр інтер'єрного текстилю, де кожен наш клієнт може отримати комплексну послугу по текстильному оформленню. Приходячи до нас, ви відразу можете спроектувати дизайн текстильного оформлення, вибрати тканину і фурнітуру і замовити пошиття. Щоб забезпечити швидке виконання замовлень ми створили складську програму. Завдяки цьому всі потрібні тканини і декор вже в наявності.

Що ми пропонуємо:

 • Індивідуальний дизайн текстильного оформлення;
 • Пошиття штор та тюлі під замовлення;
 • Поставку декоративних тканин для гардин, портьєр, тюлі;
 • Поставку вогнестійких тканин;
 • Поставку тканин для вулиці;
 • Навішування всіх типів карнизів і рулонних штор;
 • Навішування і оформлення штор, гардин і інших елементів текстильного дизайну;
 • Чистку текстилю включно з монтажем / демонтажем.

Наші пропозиції:

Тканини

Тюлі

Карнизи

Сонцезахистні системи

Декор та фурнітура

Аксесуари

Також "Антураж" має великий досвід роботи з ресторанами, кафе, клубами, готельно-розважальними комплексами, салонами Рівного, Рівненської області та України, тому пропонує текстильне оформлення нежитлових приміщень. У нас можна замовити не тільки дизайн і пошиття штор, гардин, ламбрікенов, але і розробити повністю текстильну стилізацію для Вашого інтер'єру - в єдиному стилі (ретро, готика, модерн, класицизм), виконавши пошиття покривал, подушок, скатертин, меблевих чохлів, тобто текстильне оформлення "під ключ". Одним із сервісів салону є виїзд дизайнера на об'єкт.

Салон гардин для пошиття штор укомплектований сучасним новим обладнанням, в процесі пошиття дотримуються всі технологічні вимоги і враховуються досвід роботи з гардиновими і порт'єрними матеріалами.

Наша команда

Над втіленням ваших ідей працюють:

 • Дизайнери. Розробляють дизайн текстильного оформлення, підбирають тканини для штор, карнизи і аксесуари.
 • Швейний цех. Втілюють ескізи дизайнерів в реальність, виконують замовлення на пошиття штор і тюлі.
 • Майстри оформлювачі. Проводять навішування і оформлення готових виробів.
 • Майстри монтажу. Монтують карнизи, рулонні і римські штори.
 • Менеджери. Проводять оновлення асортименту і експозицію виставкового залу.

Всі разом ми реалізовуємо навіть найскладніші проекти на високому рівні. Приходьте до нас і переконайтеся в цьому!

Якість підтверджена нагородами

залиште заявку і отримайте розробку дизайну ваших штор безкоштовно!