Акція!!! При купівлі тканини на пошиття 30% знижки

Акція діє: -
Поділитись в соцмережі:
Акція!!! При купівлі тканини на пошиття 30% знижки

Відтак підбір штор для кухні, де збираються найближчі люди, потрібно робити з урахуванням специфіки приміщення, щоб вони були ошатними і відповідали вимогам чистоти і практичності. Інакше кажучи, портьєри повинні наповнювати кухню атмосферою тепла, затишку і комфорту. Також штори для кухні повинні радувати й забезпечувати гарний настрій так само, як і смачні страви.

Штори для кухні повинні вдало гармоніювати із загальним інтер'єром кухні і при цьому бажано, щоб шторна тканина, з якої вони виготовлені, не вбирала запахів. Безперечно штори з обраного текстилю мають радувати око, бути стильними і практичними. Сучасні тканини, з яких створюють штори та тюлі на кухню, крім своїх основних якісних характеристик, таких як фактура, склад тканини, колір, малюнок, володіють такою корисною властивістю, як пиловідштовхуванням.

Для будь-якої господині стильна, зручна, чудово оформлена кухня стане предметом особливої гордості. Разом із центром інтер’єрного текстилю «Антураж» ви зможете втілити свою мрію про чудово оформлену кухню в реальність. Вибір асортименту тканин, з яких в «Антуражі» вам якісно виготовлять штори для кухні та їдальні, надзвичайно різноманітний. Це можуть римські штори, австрійські, легкі фіранки з тюлю, рулонні штори зшиті на замовлення або японські панелі залежно від вашого інтер’єру, розмірів і планування кухні.

залиште заявку і отримайте розробку дизайну ваших штор безкоштовно!