Хімчистка штор і тюлі

Чистка штор і тюлі від Центру інтер'єрного текстилю «Антураж»

Хімчистка текстилю

Текстиль має властивість притягувати запахи і пил, причому, чим щільніша тканина, тим більше вона в собе вбере. Як наслідок, велика кількість пилу в шторах, і тюлі може викликати не зовсім приємну реакцію людського організму. На додаток до цього вироби згодом почнуть втрачати свій зовнішній вигляд (посіріють, пожовтіють). Єдиний спосіб уникнути таких наслідків це хімчистка штор.

Чому вам потрібно професійне прання штор

Структура і делікатність деяких типів тканини роблять неможливим їх прання в звичайній пральній машинці. Правила прання можна побачити на спеціальній етикетці інструкції. Наприклад, щільні ворсисті тканини (велюр, бархат) підлягають тільки сухому чищенню, в іншому випадку на ньому можуть утворитися залисини і заломи. Для таких тканин, як і для шовку, бавовни і льону краще застосовувати спеціальну парову установку. Крім самого прання, складність представляє демонтаж і повторне навішування штор і тюлі. Обидва цих етапи входять у вартість послуги по хімчистці текстилю в нашому салоні.

Чистка жалюзі всіх видів

Також ми проводимо чистку вертикальних і горизонтальних жалюзі. Очищення горизонтальних можна зробити прямо на дому, а ось вертикальні доведеться демонтувати.

Як проходить хімчистка штор від «Антураж»

Процедуру прання штор ми проводимо тільки на площах нашого Центру із застосуванням власних пральних і прасувальних агрегатів. Розглянемо поетапно як можна замовити чистку штор, гардин, жалюзі, ролет:

  1. зателефонувати нашому менеджеру і повідомити, що вам потрібні відповідні послуги;
  2. домовиться про час приїзду майстра монтажника для демонтажу штор або тюлі;
  3. очікувати майстра в призначений час;
  4. домовиться про час, коли можна буде провести навішування почищених і випрасуваних виробів.

При повторному навішуванні штор майстер формує дизайн штор і тюлі (стягування тасьми, укладання складок). Залежно від типу тканини з якого виготовлені ваші вироби, ми пропонуємо делікатне прання у пральній машині або суху чистку парогенератором.

Хімчистка штор ціна

Вартість хімчистки текстиля розраховується згідно з прейскурантом і залежить від типу тканини і типу чистки. Рішення про спосіб очищення приймає майстер монтажник при огляді виробів.

Замовити чистку штор, гардин, жалюзі, ролет

Центр інтер'єрного текстилю «Антураж» пропонує своїм клієнтам комплексне обслуговування. Клієнти, які звернулися до нас одного разу за дизайном штор і тюлі, стають нашими постійними клієнтами. Надалі ми допомагаємо їм проводити чистку штор, гардин і тюля. При цьому всі зусилля по чистці лягають на наші плечі.

залиште заявку і отримайте розробку дизайну ваших штор безкоштовно!