Професійний монтаж карнизів

Установка карнизів від Центру інтер'єрного текстилю «Антураж»

Монтаж карнизів без проблем

Створення дизайну штор, тюля і їх пошиття це тільки перша частина робіт, пов'язана з оформленням віконних проємів. Після цього перед замовником встає проблема кріплення і навішування готових виробів. Можна спробувати зробити все самостійно, але якісний результат забезпечать тільки кваліфіковані майстри.

Повісити карниз правильно

Якість монтажних робіт оцінюється по тому наскільки рівно встановлений карниз щодо стелі і наскільки добре він тримається. Ці два фактори будуть в подальшому впливати на функціональність віконного декору в цілому. Карниз повинен витримати вагу важких гардин, а самі гардини повинні легко відкриватися / закриватися. Незважаючи на те, що для виконання робіт по монтажу карниза потрібно спеціальне обладнання, оцінити результат можна неозброєним оком. Якщо у вас з'явилися які-небудь зауваження до майстра, озвучте їх відразу.

Як проходить монтаж карниза для штор майстрами Центру інтер'єрного текстилю «Антураж»

Скористатися послугою монтажу карниза для штор дуже легко. Для цього потрібно зробити кілька простих кроків:

  1. Провести виміри віконного проєму;
  2. Прийти до нас в салон і вибрати потрібний карниз;
  3. Вказати найбільш зручний для вас час приїзду майстра монтажу;
  4. Оплатити послугу;
  5. Очікувати на приїзд майстра в призначений час і забезпечити йому доступ до вікна.

Скільки коштує повісити карниз

Найчастіше вибір карниза відбувається під час створення дизайну віконного драпірування. Вартість монтажу розраховується вже на цьому етапі. Розцінки на установку карнизів однакові для кожного клієнта. До ціноформуючих факторів належать: тип карниза і його довжина. Спираючись на ці дані, наш майстер проведе розрахунки вартості даної послуги.

Чому потрібно замовляти установку стельового карниза в «Антураж»

Центр інтер'єрного текстилю «Антураж» надає своїм клієнтам комплексну послугу по створенню текстильного оформлення вікон і приміщень в цілому. Ми допоможемо вам вибрати і пошити штори, тюлі та гардини, а також повісити і оформити їх. Що ви отримуєте, замовляючи установку карниза у нас:

  • Оперативну роботу. Ми готові виїхати до вас вже через 10 хвилин після вашого дзвінка;
  • Професійних майстрів. Наші майстри займаються саме установкою карнизів, на відміну від звичайних столярів, які виконують різнопланову роботу. Майстер монтажу точно знає, як кріпиться кожен тип карниза і зробить це з мінімальним збитком для вашої кімнати. Вам не варто турбуватися про велику кількість пилу або зайвих отворах в стінах і стелі.
  • Реальні ціни. Ми виступаємо за зрозуміле ціноутворення.
  • Підтримка дизайнера. Ми допоможемо вам підібрати карниз, що співпадає по стилю з вашим інтер'єром. Звертаючись до нас, ви отримуєте якісний результат, яким ви зможете користуватися десятки років.

залиште заявку і отримайте розробку дизайну ваших штор безкоштовно!