Навішування та декорування готових виробів

Пропонуємо професійне навішування та декорування Ваших виробів

Навішування та декорування штор від професіоналів

Якщо ви вирішили прикрасити свій будинок або офіс за допомогою багатоступінчастого тканинного драпірування, то може виявитися, що повісити його не так просто, як вам здавалося. У таких випадках вам на допомогу прийде майстер-оформлювач, що знає свою справу.

Навіщо доручати навіс штор професіоналам

Якщо ви замовляли пошиття штор або тюлі в Центрі інтер'єрного текстилю «Антураж», ми звичайно надамо вам докладну інформацію про те, як правильно навісити штори. Але ви повинні розуміти, що така робота може викликати певні складнощі через відсутність необхідного досвіду. Майстер-оформлювач проведе всі роботи набагато швидше зважаючи на величезний досвід в цій сфері. Ще один випадок, коли вам можуть знадобитися послуги оформлювача - це демонтаж і навішування штор після їх чищення. Те, яким чином ви знімаєте, чистите або перете вироби, може відбитися на їх зовнішньому вигляді. Від неправильної експлуатації можуть з'явитися затяжки, дірочки і так далі. Зателефонуйте нам, і ми легко впораємося з цим завданням.

Красиво повісити штори фахівцями Центру інтер'єрного текстилю «Антураж»

Як повісити штори, що б вони виглядали, як на обкладинці модного журналу? Способи, якими буде проведено навішування штор, визначається типом самого виробу і чітко прописується дизайнером. Щоб отримати результат, як на ескізі, потрібно використовувати карнизи і аксесуари, позначені дизайнером. До речі, ще одна причина запросити майстра-оформлювача для навішування і декору штор - це його вміння читати дизайнерський проект.

Які існують варіанти декору штор

Якщо прості вертикальні смуги штор не для вас, то завжди можна створити щось більш розкішне. Розглянемо кілька варіантів декорування:

  • Використання підхватів. З їх допомогою можна підхопити штори по центру, збоку або зробити декоративний елемент «рукав єпископа»;
  • Використання вертикального міні-карниза, який встановлюється на стіні збоку від вікна;
  • Оздоблення штори за допомогою декоративного шнура, тасьми або бахроми;
  • Використання додаткової штори в формі «рукав єпископа»;
  • Використання подвійних штор;
  • Використання японських панелей, які нерухомо кріпляться до карнизу;
  • Використання додаткового карниза;
  • Використання ламбрекенів, буфів або хусток поверх основного полотна штори.

Подивитися, як будуть виглядати різні варіанти драпірування, можна в нашому виставковому залі Центру інтер'єрного текстилю «Антураж». Приходьте до нас і пориньте у світ дизайнерської краси.

Навішування і декор штор ціна

Центр інтер'єрного текстилю «Антураж» надає послугу навішування штор і тим клієнтам, які замовили пошиття штор у нас і тим, хто купував штори і тюль самостійно, ми теж раді допомогти. Вам потрібно звернутися до нас по телефону або зайти до нас, щоб оформити заявку. Вартість даної послуги розраховується виходячи з типу штор або тюлі. Точну ціну ви дізнаєтеся у нашого менеджера.

залиште заявку і отримайте розробку дизайну ваших штор безкоштовно!