Замовити послуги дизайнера штор

В центрі інтер’єрного текстилю «Антураж» ви можетестворити ексклюзивний дизайн-проект, підібрати матеріали та втілити задумане у вишуканий й гармонійний інтер'єр

Дизайн штор, яким ви залишитеся задоволені

Звичайно, деякі все ще намагаються зробити текстильне оформлення будинку або офісу самостійно. Але, як правило, це обертається тривалими годинами перегляду журналів в пошуках варіантів, які більш-менш підходять. Так чому відразу не доручити цю справу професіоналам Центру інтер'єрного текстилю «Антураж».

Навіщо вам потрібен дизайн штор для спальні, кухні, вітальні

Зазвичай дизайн фіранок потрібен в двох випадках:

 1. Забули продумати оформлення вікон під час ремонту;
 2. Хочеться швидко оновити зовнішній вигляд кімнати без великих вкладень.

Використання послуг дизайнера дозволяє заощадити час і уникнути вирішення складних питань. Дизайнер - це людина, яка в курсі всіх сучасних тенденцією текстильної моди, яка знайде унікальне рішення для вашого будинку або офісу. Його завдання - з'єднати все в єдину стилістичну композицію.

Штори на замовлення й не тільки в Центрі інтер'єрного текстилю «Антураж»

Завдання дизайнера створити цілісний образ вашого приміщення. За допомогою ідеально підібраного дизайну і пошиття штор можна:

 • Створити потрібну атмосферу в приміщенні;
 • Змінити сприйняття кімнати. Наприклад, зробити більш теплою, збільшити або зонувати простір;
 • Захиститися від зайвих сонячних променів;
 • Приховати архітектурні або ремонтні недоліки.

Професійний дизайнер вміє побачити картину цілком. Для нього вікно - це не окремий об'єкт кімнати, а складова цілісного інтер'єрного ансамблю. Тому дизайн штор в зал, наприклад, обов'язково повинен поєднуватися з декоративним покриттям стін, підлоги, і текстильних меблів.

Як замовити дизайн штор

Центр інтер'єрного текстилю «Антураж» пропонує своїм клієнтам послугу дизайнер по шторам, тюлям і фіранок. Щоб скористатися його порадами, зателефонуйте нам в салон, і ми домовимося про зустріч. Як працюють наші дизайнери:

 • Виїжджають на об'єкт (проводять огляд, роблять виміри).Спілкуються з клієнтом, з'ясовують його побажання, смаки і переваги;
 • Малюють кілька варіантів ескізів дизайну штор і гардин. При створенні ескізу підбираються не тільки тканини, але карнизи і аксесуари;
 • Обговорюють ескізи з замовником, відбирають найкращий варіант;
 • Обраний варіант віддають в пошив;
 • Готові вироби майстер-оформлювач привезе до вас додому або в офіс і акуратно розвісить. Ваші штори і тюль будуть рівно відпрасовані і не потребуватимуть додаткового оформлення.

Дизайн штор ціна і як її розрахувати

Замовити дизайн віконних штор в Центрі інтер'єрного текстилю «Антураж» за умови подальшого їх пошиття можна абсолютно безкоштовно. А, для тих, хто вирішив шити штори в іншому місці, але хоче скористатися послугами наших дизайнерів, ціна буде залежати від двох складових: розміру віконного отвору, типу виробу. Дізнатися точну ціну можна буде після того як будуть проведені всі виміри, підібраний ескіз. Наш дизайнер прорахує вартість кожного з намальованих їм варіантів.

залиште заявку і отримайте розробку дизайну ваших штор безкоштовно!

Чарівні штори й карнизи на замовлення

В центрі інтер’єрного текстилю «Антураж» ви можете замовити дизайн, виготовлення й потім купити штори будь-якого розміру, кольору та фактури. Практичні та легкі у догляді штори для кухні, стильні та освіжаючі для вітальні, оригінальні та яскраві штори для дитячої кімнати, строгі й ділові для свого кабінету, вишукані та затишні штори для спальні - у нас ви знайдете найкраще рішення для будь-якої кімнати в домі. Окрім штор, ви можете замовити та купити карнизи для штор, ламбрекени та жалюзі, а також різні цікаві елементи для декорування та оформлення вікон.


Відповідно до загальної концепції приміщення розробляється дизайн-проект, обирається текстиль для певного елементу інтер’єру та виготовляються карнизи - це все робиться в одному стилі. Наша служба монтажу в найкоротші терміни встановить карнизи, штори та обрані аксесуари.

Дизайн і пошив покривал, подушок і меблевих чохлів

Серед наших пропозицій текстильного оформлення інтер’єру - придбання покривал та подушок готового дизайну, або зшити покривала на замовлення, обравши гарну тканину із наших каталогів в тон іншим деталям декору. Декоративні покривала - один з привабливих елементів спалень, віталень, дитячих кімнат. Зшите покривало на замовлення виглядає ефектно та стильно. Також ми пропонуємо виготовити подушки на замовлення із якісних тканин, адже яскраві, оригінальні дизайнерські подушки чудово прикрашають інтер'єр будь-якого стилю.

Салон «Антураж» також пропонує виготовлення оббивки м’яких меблів та панелей з тканини, пошиття балдахінів, чохлів, скатертин і серветок, декорування торшерів, драпірування стін.